KONST / Litografier / Färglitografi 12871266
nr 1287 1266
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Vaxholm. Signerad, numrerad 222/290. Motivet: 37x52 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:26:54
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist